NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Lončar zabio za tri boda

Pobjeda Osijeka II na domaćem terenu

Lončar zabio za tri boda

30.10.2017.

Bijelo-plavi su slavili s 1:0 protiv Oriolika iz Oriovca i trenutno imaju 20 bodova na svom kontu.

Nogometaši Osijeka II ostvarili su šestu pobjedu u natjecanju Treće HNL Istok. Osječani su po hladnom, vjetrovitom i kišovitom vremenu na stadionu Olimpije u Donjem gradu svladali dobru momčad Oriolika iz Oriovca rezultatom 1:0. Strijelac jedinog, dakle i pobjedonosnog pogotka bio je Danijel Lončar u 52. minuti kada je iskoristio dobar ubačaj Hrvoja Ilića iz prekida i glavom pogodio mrežu inače pouzdanog gostujućeg vratara Josipa Hercega.

Osječani su imali inicijativu u prvom dijelu susreta, da bi se sredinom poluvremena vremenske prilike pogoršale i bilo je sve teže kontrolirati loptu i razvijati kombinatornu igru. Šanse su u tom razdoblju susreta ostale neiskorištene, a gol smo dočekali u nastavku.

Do bodova iz prekida

Jedan je prekid bio plodonosan za domaćina, a Lončar se upisao među strijelce i donio Bijelo-plavima sva tri boda. Do kraja utakmice bilo je prigoda na obje strane, neke su stvorili i Oriovčani, ali nisu uspjeli pronaći put do mreže sigurnog Kukića.

Opet je bilo teško, ali mislim da smo smo zaslužili bodove. Malo me je bilo strah kako će dvoboj završiti kada se vrijeme iznenada promijenilo, posebno jer smo imali dva uzastopna poraza, pa nam je bilo itekako važno ostvariti pobjedu. Imamo sada 20 bodova, pri samome smo vrhu i nadam se da ćemo i u Požegi odigrati dobro i rezultatski uspješno, rekao je trener Osijeka II Dino Skender.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti