Rezultat je bio 2:1 za momčad našeg trećeligaša, uz pogotke Šutala i Rajića.

Nogometaši Osijeka II imali su uspješan vikend kada je riječ o kontrolnim ogledima koje su upriličili u sklopu priprema za nastavak sezone u Trećoj HNL Istok.

Nakon što je jedna momčad na Bikari odigrala neriješeno protiv najboljeg sastava Bijelo-plavih, druga je u subotu u kasnim popodnevnim satima ugostila Bedem iz Ivankova. Igralo se na terenu s umjetnom travom stadiona u Gradskom vrtu, a izabranici Dine Skendera svladali su svoga protivnika s 2:1.

Spremni dočekati Slaviju

Osječani su poveli golom Šutala u 17. minuti, izjednačio je Borko u 74., a pobjedu domaćinu donio je Rajić u 82. minuti.

Za Osijek II igrali su: Barešić (od 60. Nevistić), Magdić, Šutalo (od 46. Bliznac), Stanić, Čikvar, Bubalo, Filipović, Marin, Rajić, Mišković i Durdov. Prvenstvo za trećeligaše u istočnoj skupini počinje 10. ožujka, a naša će momčad na startu biti domaćin Slaviji iz Pleternice.