NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Lider protiv „fenjeraša“

Naša druga momčad gostuje u Varaždinu

Lider protiv „fenjeraša“

29.03.2018.

Osijek II putuje na ogled s Varteksom nakon tri uzastopne pobjede, dok „krojači“ imaju samo bod u ovoj polusezoni.

U Trećoj HNL Istok slijede utakmice 19. kola. Momčad Osijeka II koja predvodi trećeligašku karavanu u subotu gostuje kod Varteksa u Varaždinu. Bit će to četvrti susret Bijelo-plavi u borbi za bodove u proljetnom nastavku sezone, svakako i prigoda za nastavak pobjedničkog niza, budući da se sastaju lider i „fenjeraš“ na tablici.

Osječani su prvi s 35 osvojenih bodova, dok su Varaždinci na samome začelju i imaju skromnih 13 bodova. Za razliku od Skenderovih izabranika koji su sve tri utakmice ove polusezone riješili u svoju korist, Varteks je od mogućih devet osvojio samo jedan bod i to u domaćem ogledu s Vukovarom. 

Sve je na strani Osječana

Imajući u vidu sve parametre koji se tiču ne samo trenutnog plasmana, nego i kvalitete obje momčadi, pa i njihovih individualaca, potpuno je jasno da je Osijek II u svemu u prednosti. Odnosi se to i na formu koju prezentiraju jedni i drugi, no znamo da to ne mora biti presudno. Stoga ne čudi da i trener našeg trećeligaša Dino Skender poziva na oprez i ne pada mu napamet podcjenjivati „krojače“.

Još je upitno s kojim će sastavom Osječani istrčati na stadionu Slobode jer je moguće da neki igrači dan ranije participiraju i u najboljoj momčadi našega prvoligaša u ogledu sa Slaven Belupom… Dobra je vijest da nema kartoniranih, ni onih koji su se proteklih dana požalili na ozljede. Izvan stroja su od ranije Lišnić, Čikvar i Marin.

Treća HNL Istok: Ljestvica, strijelci, raspored i rezultati - link

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo7-37
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš7-101

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti