NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Odgođen susret u Varaždinu

Ništa od ogleda Osijeka II i Varteksa

Odgođen susret u Varaždinu

31.03.2018.

Na terenu su bile lokve vode i sudac je sa svojim pomoćnicima, uz kapetane momčadi, donio jedinu ispravnu odluku.

Nogometaši Osijeka II ove subote ipak nisu odigrali susret 19. kola Treće HNL Istok, protiv Varteksa u Varaždinu. Razlog je u tomu što je teren stadiona „Sloboda“ bio u takvom stanju da utakmica nije mogla ni započeti.

Na travnjaku su posvuda bile velike lokve vode uslijed kiše koja je obilno padala u varaždinskom kraju, pa sucu Dini Sabljiću iz Starih Plevnica nije preostalo ništa drugo nego odlučiti da nema uvjeta za odigravanje ovoga dvoboja. Prethodno je sa svojim pomoćnicima i kapetanima obje momčadi obavio temeljiti pregled terena te su zajednički utvrdili da je on izrazito nepogodan za igru.

Ne bi bilo nogometa...

Nakon toga je Sabljić odlučio da se utakmica odgodi, iako je predstavnik Varteksa u službeni zapisnik unio primjedbu na takvu odluku. No, jasno je bilo da se u „vaterpolskim“ okolnostima ne bi mogao igrati nogomet, pa će varaždinski i osječki trećeligaš morati pričekati neku drugu prigodu da bi odmjerili snage.

Treća HNL Istok: Ljestvica, strijelci, raspored i rezultati - link

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo7-37
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš7-101

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti