NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Juniori „peticom“ ispratili Lokomotivu

Pregled rezultata mlađih kategorija NK Osijek

Juniori „peticom“ ispratili Lokomotivu

09.04.2018.

Naša je juniorska momčad odlično odigrala završnicu utakmice na Bikari u kojoj je postigla čak četiri pogotka.

Vrlo uvjerljiv nastup imala je juniorska momčad našeg prvoligaša koja je u prvenstvenoj utakmici HNL-a za mladež svladala Lokomotivu na Bikari s 5:0 (Mišković 2, Ivić, Bliznac i Magdić). Zanimljivo je istaknuti da su čak četiri pogotka postignuta u posljednjih desetak minuta, a Osječani su se ponovno probili na treće mjesto. Vodeći Hajduk ima 33 boda, slijedi Dinamo s 30, a Osijek ima 27 bodova, ali i utakmicu manje u odnosu na vodeći dvojac. Pioniri su gostovali na Poljudu gdje su poraženi s 2:1 (Conjar), a poraz su od Hajduka doživjeli i Kadeti u susretu koji je završen rezultatom 1:0.

Protiv Donjograđana 34:0!

U Prvoj Kvalitetnoj ligi mladeži Kadeti II su bili bolji od Graničara s 10:0 (Lišnić 3, Fingernagl i Galušić 2, Cimerman, Hajnal i Marodi), a Županjce su uvjerljivo svladali i Pioniri II s 13:0 (Lišnić 3, Korov, Ledinski i Sinković 2, Avdejev, Kos, Milić i Tretinjak po 1). Početnici su slavili u Đakovu gdje je bilo 4:1 (Grgić 2, Puljić i Tomić), a istim su rezultatom Mlađi pioniri u gostima nadigrali Čepin (Živković 3 i Lukadinović).

U Čepinu su igrali i naši Početnici koji su svoga domaćina pobijedili 3:0 (Grgić, Jukić i Majdenić). Limači su bili bolji od Olimpije s 11:0 (Sabo 3, Marković i Skeledžija 2, Janjić, N. Kurtović, Momčilović i Posavec). U ogledu Predpočetnika i njihovih vršnjaka iz Donjeg grada rezultat je bio čak 34:0 (Gagulić 7, Jaman i Mikić 6, Bertić i Mrkonjić 3, Bibić, Božić i Ižaković 2, Ivanković, Katić i Matić).

Uspješni i u Domaljevcu

Odigran je i jedan susret Druge KLM u kojem su Mlađi pioniri II gostovali u Dardi i svoga domaćina svladali s 10:0 (Konig, Rešetar i Živković 2, Đurković, Lukadinović, Novak i Žulj). Imali smo i prijateljsku utakmicu naših Predpočetnika koji su u Domaljevcu, u susjednoj Bosni i Hercegovini, nadigrali domaću momčad sa 7:3 (D. Jaman 4, Š. Jaman, Matić i Mikić). Već smo ranije pisali o osvojenom prvom i drugom mjestu Limača i Početnika na uskrsnom „Zeko kupu“ u Starim Jankovcima, kao i o pobjedama Juniora i Kadeta u polufinalnim ogledima Kupa Hrvatske protiv zagrebačkog Dinama.

Juniori: Ljestvica, strijelci, raspored i rezultati - link
Kadeti: Ljestvica, strijelci, raspored i rezultati - link
Pioniri: Ljestvica, strijelci, raspored i rezultati - link
Mlađi Pioniri: Ljestvica, strijelci, raspored i rezultati - link
Početnici: Ljestvica, strijelci, raspored i rezultati - link
Predpočetnici: Ljestvica, strijelci, raspored i rezultati - link
Limači: Ljestvica, strijelci, raspored i rezultati - link

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo7-37
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš7-101

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti