Završetak sezone u stilu

Treća HNL Istok

03.06.2018.

Momčad Osijeka II je u Ivankovu zaigrala u pričuvnom sastavu, no uspjela je svladati Bedem rezultatom 2:1.

Momčad Osijeka II natjecanje u Trećoj HNL Istok završila je na način kako je i odigrala drugi dio sezone – pobjednički. Bijelo-plavi su i s pričuvnom postavom slavili na gostovanju kod Bedema u Ivankovu gdje su pobijedili 2:1.

Stručni stožer se ovaj puta odlučio za igrače iz pričuve i one koji su dosad manje igrali u službenim utakmicama, a i u takvom sastavu Osječani su potvrdili kvalitetu, dakako i već ranije osvojeno prvo mjesto na tablici.

Preokretom do bodova

Domaćin je brzo došao u vodstvo, već u 3. minuti golom Raića, no sedam minuta kasnije izjednačio je Pongračić. Isti je osječki igrač u 34. minuti osigurao pobjedu gostima koii su ovoga proljeća iskazali veliku dominaciju među trećeligašima. Za Osijek II su igrali: Barešić, Čikvar, Šalinović, Magdić, Šutalo, Lišnić, Pavičić (od 32. Soldić), Rajić, Mišković (od 46. Ilić), Juranović i Pongračić.

Na kraju ćemo dodati da je naša momčad u 15 odigranih utakmica u drugom dijelu natjecateljske godine ostvarila čak 13 pobjeda, uz jedan remi i poraz.