Osječani su svladali BiH drugoligaša s 1:0, a nastupili su i neki igrači koji su u kadru najbolje momčadi Bijelo-plavih.

Momčad Osijeka II odigrala je i drugu kontrolnu utakmicu tijekom priprema za nastupajuću drugoligašku sezonu. Nakon pobjede u gostima kod mađarskog Csakvara, Bijelo-plavi su u subotu gostovali u susjednoj Bosni i Hercegovini gdje su odmjerili snage s tamošnjim drugoligašem Orašjem kojega vodi bivši igrač Osijeka Mato Neretljak.

Opet s dvije jedanaestorice

Naša je momčad pobijedila 1:0 golom Štrkalja u prvom poluvremenu. Početna jedanaestorica je bila: Kukić, Šutalo, Ćosić, Hudećek, Talys, Žaper, Marin, Pilj, Špoljarić, Juranović i Štrkalj. U nastavku su igrali: Ivušić, Magdić, Pedišić, Čakarić, Soldić, Kamenar, Jalinous, Vincetić, Caimacov i Durdov.

Novu će provjeru nogometaši Osijeka II imati iduće subote protiv BSK-a iz Bijelog Brda, također novog drugoligaša, a igrat će se na stadionu Olimpije u Donjem gradu.