Osječani bolji od Kustošije

Pobjeda Osijeka II u Svetom Martinu na Muri

04.08.2018.

Igralo se dva puta po 60 minuta, a Bijelo-plavi su pobijedili s 2:1 golovima Dakua i Llanosa.

Nakon što su remizirali u ogledu sa saudijskim Al Fatehom, nogometaši Osijeka II ove subote su već imali i drugog protivnika na svojim pripremama u Međimurju.

Igrali su protiv zagrebačkog drugoligaša Kustošije na terenu NK Polet u Svetom Martinu na Muri i pobijedili s 2:1 u susretu koji je dogovorno potrajao 120 minuta. Strijelci za Bijelo-plave bili su Daku u 25. i Llanos u 87. minuti, a između njihovih golova, pogodak je postigla i Kustošija.

U utorak protiv Al Hazema

Za Osijek II su u prvom poluvremenu nastupili: Kukić (Barešić), Hudeček, Šutalo, Ćosić, Talys, Jakšić, Plum (Llanos), Pilj (Žaper), Špoljarić, Juranović i Daku. U drugih 60 minuta su zaigrali: Barešić (Nevistić), Stanić (Vincetić), Ivić, Marin, Žaper, Soldić, Jalinous, Čakarić, Caimacov, Llanos (Blagogee), Ikić i Durdov.

Sljedeću provjeru Osječani imaju u utorak protiv Al Hazema (Saudijska Arabija) na ŠRC Bakovci pokraj Murske Sobote.