Momčad Osijeka II i srbijanskog Super-ligaša Bačke igrali su neriješeno 1:1, a pogodak za domaćina postigao je Plum.

Nogometaši Osijeka II odigrali su prijateljsku međunarodnu utakmicu sa srpskim Super-ligašem Bačkom iz Bačke Palanke. Igralo se na terenu stadiona Olimpije u Donjem gradu, a susret je završio bez pobjednika, rezultatom 2:2. Osječani su došli u vodstvo golom Pluma u 19. minuti, dok je za goste strijelac bio Grabež u 73. minuti.

Osječani bolji u prvom dijelu

Prvo poluvrijeme proteklo je u znaku domaćina koji su imali još neke šanse za povećanje vodstva, a Bačka je bila bolja u posljednjih tridesetak minuta, kada su na terenu bili njihovi standardni prvotimci. Za Bijelo-plave su igrali: Barešić, Jakšić, Bagadur, A. Barišić, Marin, M' Pinda, Plum, Čakarić, Juranović, Durdov i Daku. U nastavku su ušli Mrkonjić, Vidović, Soldić, Hudećek, Žaper, Benić, Talys, Caimacov i Meglić.