NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Hudećek: Pobjeda na kraju jeseni

Osijek II dočekuje Hrvatski dragovoljac

Hudećek: Pobjeda na kraju jeseni

16.11.2018.

Naš drugoligaš u subotu u Gradskom vrtu i(13,30) igra posljednju utakmicu u prvom dijelu sezone.

U posljednjem kolu jesenskog dijela Druge hrvatske nogometne lige momčad Osijeka II će igrati s Hrvatskim dragovoljcem u Gradskom vrtu. Utakmica je na rasporedu u subotu, 17. studenoga, od 13,30 sati, a Osječani se od domaće publike i polusezone žele oprostiti pobjedom koju nisu uspjeli ostvariti prošle subote u Čakovcu.

Baš nismo imali sreće protiv Međimurja. Dobijemo gol u posljednjoj minuti iz slobodnog udarca, a prije toga propustimo dvije „mrtve“ šanse za naše vodstvo, vjerojatno vrijedno i tri boda. Bilo nam je krivo što smo u tim okolnostima ostali praznih ruku, ističe Matej Hudeček.

Vrlo bitni bodovi na rastanku

Naš mladi reprezentativac iz selekcije U-20 ovih je dana angažiran upravo u nacionalnoj vrsti, a u Osijek se vraća u petak kada će se pridružiti klupskim suigračima.

Moramo dobiti utakmicu s Dragovoljcem, to nam je jako bitno prije odlaska na zimsku stanku. S tim bodovima zadržali bismo mjesto pri samome vrhu tablice, a i zahvalili navijačima koji su nas pratili od samoga početka. Pobjeda donosi mirno ozračje i ugodnu atmosferu, koja bi nas dočekala na početku priprema za drugoligaško proljeće.

Gosti će već negdje popustiti

Što se HD-a tiče, Hudećek kaže da ih nije baš previše pratio u dosadašnjem dijelu sezone i da o njima ne stvara percepciju isključivo na osnovu plasmana i dosadašnjeg učinka:

Oni su u donjem dijelu i  sigurno im svaki bod puno znači. Kod nas će se zgusnuti u čvršćem bloku na svojoj polovici tražeći prilike iz protunapada. Očekujem da će biti tvrdi i oprezni, no ako ih konstantno budemo pritiskali, sigurno će u određenim trenucima popustiti.

HT Prva liga

1.Dinamo25+3864
2.Rijeka25+2047
3.Osijek25+1642
4.Lokomotiva25+1741
5.Hajduk25+1040
6.Gorica25+538
7.Inter-Zaprešić25-2724
8.Slaven Belupo25-1122
9.Istra 196125-2417
10.Rudeš25-447

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 29.03.2019. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 25. kolo

Rijeka - Osijek 3:1

HNK Rijeka, 17.03.2019. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti