Osijek II je na startu međunarodnog turnira svladao BiH premierligaša GOŠK iz Gabele rezultatom 3:1.

Momčad Osijeka II odigrala je prvu utakmicu na međunarodnom „Medulin kupu“ u gradu u kojemu će odraditi svoje zimske pripreme. Osječani su bili bolji od BiH premierligaša GOŠK-a iz Gabele rezultatom 3:1. Protivnik je poveo u 26. minuti, da bi nakon toga uslijedio preokret uz tri pogotka Bijelo-plavih. Strijelci su bili Kolega s bijele točke u 29., Daku u 62. i Čakarić u 84. minuti.

Primili gol, pa preokrenuli rezultat

U prvom poluvremenu za Osijek II su igrali: Kukić, Bagadur, Ćosić, Radeljić, Hudećek, Marin, Žaper, M' Pinda, Caimacov, Kolega i Dago. U drugom dijelu na terenu su bili: Barešić, Magdić, Gačić, Projeto, Todorov, Talys, Bliznac, Soldić, Čakarić, Durdov i Daku. Sljedeću utakmicu naši će nogometaši odigrati u četvrtak, 7. veljače, protiv Zrinjskog iz Mostara.