NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Vrlo jak otpor Zrinjskom

Međunarodni „Medulin kup 2019“

Vrlo jak otpor Zrinjskom

07.02.2019.

Osijek II je odigrao dobru utakmicu s drugoplasiranom momčadi BiH Premier lige koja je pobijedila s minimalnih 1:0.

Momčad Osijeka II poražena je u drugom nastupu na „Medulin kupu 2019“. Nakon pobjede nad GOŠK-om iz Gabele, Bijelo-plavi su izgubili od mostarskog Zrinjskog rezultatom 0:1, a strijelac jedinog pogotka bio je Bekić u 25. minuti iz kaznenog udarca. Osječani su pružili vrlo jak otpor protivniku koji zauzima drugo mjesto u Premier ligi Bosne i Hercegovine, a prema prikazanoj igri ne bi bilo nezasluženo da su izborili barem remi…

Izgledne šanse u završnici susreta

Zrinjski je u prvom poluvremenu imao nadmoć, a do vodećeg, pokazalo se i jedinog pogotka, došao je iz jedanaesterca. U tom razdoblju utakmice za Osijek II su igrali: Kukić, Ćosić, Radeljić, Magdić, Soldić, Marin, Todorov, Žaper, Caimacov, Kolega i Dago. U nastavku su na teren izašle nove jedanaestorice na obje strane. Bijelo-plavi su u tom dijelu dvoboja bili poduzetniji i opasniji, dvije prilike imao je Talys, a u samoj završnici ozbiljno su zaprijetili Bliznac i Projeto. Zahvaljujući vrlo raspoloženom vrataru Mostaraca Kolaku, rezultat je ostao nepromijenjen. Osječki je sastav tada bio: Barešić, Projeto, Gačić, Hudećek, Talys, Todorov, M' Pinda, Čakarić, Lišnić, Durdov i Daku, a još je ušao i Bliznac.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti