NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Skender svima pružio priliku

Završen „Medulin kup 2019“

Skender svima pružio priliku

11.02.2019.

Momčad Osijeka II je ostvarila jednu pobjedu i dva poraza u tri odigrana susreta s BiH premierligašima.

Nogometaši Osijeka II završili su sudjelovanje na međunarodnom turniru „Medulin kup 2019“. Osječani su u posljednjem susretu poraženi od BiH premierligaša Krupe rezultatom 0:2. U prvom poluvremenu za Bijelo-plave su igrali: Kukić, Šutalo, Ćosić, Bliznac, Marin, Žaper, Todorov, Talys, Caimacov, Kolega i Dago. U nastavku su nastupili: Župić, Hudećek, Projeto, Radeljić, Gačić, Soldić, M' Pinda, Plum, Čakarić, Lišnić i Durdov, a još su ušli: Magdić, Latković i Barešić. Osijek II je zabilježio jednu pobjedu i dva poraza, a na kraju je plasman ostao nedefiniran jer su se mijenjali parovi u završnim susretima turnira…

Dogovor sa Šibenčanima

Naime, za treće mjesto su trebali igrati Osječani i momčad Šibenika koja je bila druga u svojoj skupini. Međutim, kako se isti protivnici sastaju već u prvom kolu proljetnog dijela sezone u Drugoj HNL, dogovorom klubova je taj ogled u Medulinu ipak izbjegnut. Slična je situacija bila i s bosansko-hercegovačkim ligašima GOŠK-om i Krupom koji su se također dogovorili da ne igraju međusobno, pa je došlo do zamjene parova. Osijek II je odmjerio snage s Krupom, a Šibenik s GOŠK-om, što je odobrio ne samo organizator natjecanja, nego i HNS. Inače, naslov pobjednika osvojio je češki drugoligaš Dynamo Budejovice koji je u finalu bio bolji od Zrinjskog iz Mostara s 2:0.

Već u utorak protiv Opatije

Skenderovi izabranici nastavljaju i ovoga tjedna s pripremama u Istri, a novu provjeru imaju već u utorak, 12. veljače. Protivnik će im biti trećeligaš Opatija. Dan nakon toga Bijelo-plavi će odmjeriti snage s Triglavom iz Kranja, članom Prve slovenske lige, u petak će se Osječanima suprotstaviti trećeligaš Šampion iz Celja, dok će se u subotu ponovno igrati sa Slovencima. Tada će na suprotnoj strani terena biti drugoligaš Radomlje.

HT Prva liga

1.Dinamo5+913
2.Hajduk5+1012
3.Rijeka5+210
4.Osijek5+28
5.Gorica5-17
6.Istra 19615-26
7.Slaven Belupo5-56
8.Lokomotiva5-44
9.Inter-Zaprešić5-52
10.Varaždin5-62

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 6. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 25.08.2019. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 18.08.2019. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti