NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Ponoviti izdanje protiv Šibenika

Momčad Osijeka II gostuje u Sesvetama

Ponoviti izdanje protiv Šibenika

08.03.2019.

Naš drugoligaš je ovoga petka na prvom gostovanju u drugom dijelu sezone na kojem želi osvojiti nove bodove.

Momčad Osijeka II ovoga petka gostuje u Sesvetama gdje će protiv istoimenog drugoligaša, u susretu 15. kola, nastojati potvrditi pobjedu protiv Šibenika, ostvarenu prije sedam dana u Gradskom vrtu. Osječani su na put krenuli s puno optimizma, na koji svakako imaju i pravo, posebice u kontekstu trenutnog položaja na tablici. Naime, Osječani su bodovno izjednačeni sa Šibenčanima i nalaze se na samome vrhu ljestvice.

Je, sve je to lijepo, ali ne mora biti presudno za ostvarenje još jednog pozitivnog rezultata. Pokazali smo u derbiju dosta dobrih stvari, krenuli dobro u nastavak sezone, no treba držati takav ritam, što neće biti baš lako. Puno je dobrih, kvalitetnih momčadi u ovoj Ligi, među njima su i Sesvete, pa očekujem sve samo ne laku zadaću na ovom gostovanju, rekao je trener Bijelo-plavih Dino Skender.

Vrlo zahtjevna utakmica

Sesvećani su u prvoj polusezoni u Osijeku poraženi s 1:0 i tada se vidjelo da su neugodan takmac koji teško gubi utakmice.

U prošlom kolu su to potvrdili i gostima kod Dinama II. Nisu izgubili, osvojili su bod, što je i nama sasvim dovoljno upozorenje da ih moram shvatiti najozbiljnije. I hoćemo, budući da jako dobro znamo što bi značilo i najmanje opuštanje. Bit će to vrlo zahtjevan ogled za nas, posebice jer se moramo suočiti i s nekim izostancima. No, vjerujem da ćemo biti na dovoljno dobroj razini kako bismo ostvarili ono što priželjkujemo.

Neki moraju izostati

Zbog ozljeda će izostati Bagadur i Daku, u sastavu neće biti ni Šutala koji ostaje na raspolaganju Zoranu Zekiću…

Uskočit će neki drugi igrači, koji su također dobro odradili pripreme i zaslužuju priliku. Neki su imali određenih problema, no sada bi trebali biti spremni dati svoj doprinos našem dobrom izdanju u Sesvetama. Bio bih jako zadovoljan da ponovimo veći dio onoga što smo prezentirali protiv Šibenčana, nadam se da će tako i biti.

HT Prva liga

1.Dinamo35+5289
2.Rijeka35+3466
3.Hajduk35+2262
4.Osijek35+2359
5.Gorica35+1056
6.Lokomotiva35+949
7.Slaven Belupo34-1333
8.Inter-Zaprešić35-4231
9.Istra 196135-4422
10.Rudeš34-5114

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 35. kolo

Gorica - Osijek 1:0

Gradski stadion, 19.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti