Osječani su, preko Bočkaja i Todorova, golove postigli u posljednjim minutama prvog i drugog poluvremena.

Momčad Osijeka II ostvarila je sigurnu pobjedu u 20. kolu Druge hrvatske nogometne lige. U Gradskom vrtu Bijelo-plavi su svladali Kustošiju s 2:0 golovima Bočkaja u 44. i Todorova u 90. minuti. Rezultat je realan s obzirom na prikazanu igru u kojoj su Osječani bili bolji I dominantniji te stvarali prigode, posebice u drugom poluvremenu. Povratnik Bočkaj je zabio vrlo lijep gol na sebi svojstven način iz slobodnog udarca dok je Todorov u samom finišu utakmice postavio konačan rezultat.

Mladi je Makedonac po svršetku susreta istaknuo dobru igru domaćina koja je rezultirala priželjkivanim ishodom. Njegovu izjavu u cjelosti poslušajte ovdje: