NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Todoroski: Idemo po novu pobjedu

Osijek II ponovno je domaćin

Todoroski: Idemo po novu pobjedu

04.05.2019.

Osječani ove subote od 17 sati igraju protiv Solina koji se bori za opstanak među drugoligašima.

U subotu, 4. svibnja, momčad Osijeka II u drugoligaškoj konkurenciji ima drugo uzastopno domaćinstvo. Osječani će u Gradskom vrtu od 17 sati ugostiti Solin koji je u borbi za opstanak, pa već i sama ta spoznaja Bijelo-plavima nameće ulogu favorita.

Sigurno je tako, ipak imamo puno više bodova od njih. Igramo na svom terenu, želimo bolji plasman od trenutnog četvrtog mjesta i zato nam i u ovoj utakmici jedino pobjeda dolazi u obzir. Ne sumnjam da ćemo je ostvariti, poručuje Todor Todoroski, makedonski reprezentativac u našim redovima.

Vrlo učinkoviti na domaćem terenu

Gosti se vjerojatno nadaju da bi mogli ostati neporaženi i prvenstveno će nastojati sačuvati svoju mrežu.

Vrlo uspješni smo kad igramo pred svojom publikom. Znamo i uspijevamo nametnuti svoj način igre, tako da mislim da su i gledatelji dosad mogli biti zadovoljni. Ne gledamo previše na protivnika jer vjerujemo u sebe i svoju kvalitetu. Idemo po novu pobjedu, dokazati da nam je mjesto u samom vrhu ljestvice.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti