Plum: Najvažnije da smo pobijedili

Osijek II bolji od Međimurja

18.05.2019.

Veznjak našeg drugoligaša je postigao vrlo lijep pogodak iz „slobodnjaka“, dok je gol za pobjedu zabio Dago.

Momčad Osijeka II odigrala je posljednju utakmicu u drugoligaškoj konkurenciji u ovoj sezoni. Osječani su svladali Međimurje iz Čakovca s 2:1 golovima Pluma u 51. i Dage u 88. minuti, dok je strijelac za goste bio Munivrana u 61. minuti.

Prekrasan pogodak postigao je Hrvoje Plum kada je početkom drugog poluvremena iz slobodnog udarca prebacio „živi zid“ i smjestio loptu pod gredu. Naš je veznjak na kraju susreta zaključio kako su u drugom dijelu Bijelo-plavi odigrali bolje i zaslužili pobjedu do koje su došli u samoj završnici.