NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Grnja: Idemo se nadigravati

Završava sezona u Drugoj HNL

Grnja: Idemo se nadigravati

25.05.2019.

U posljednjem prvenstvenom kolu momčad Osijeka II gostuje u Zagrebu kod Hrvatskog dragovoljca.

Utakmicom protiv Hrvatskog dragovoljca u zagrebačkom Sigetu nogometaši Osijeka II ove će subote završiti drugoligašku sezonu. Naša je momčad trenutno na četvrtom mjestu s dva boda manje od trećeplasiranog Dugopolja dok nam najbliži pratitelji Hajduk II i Sesvete zaostaju za bod, odnosno dva.

Idemo se i ovaj puta nadigravati. Znamo da u gostima ove polusezone još nismo uspjeli izboriti pozitivan rezultat, što ne znači da smo na tim utakmicama loše izgledali. No, zakazala nam je realizacija i gubili smo bodove. Ne odustajemo od našeg stila igre i nadamo se da bismo baš na kraju prvenstva mogli prekinuti lošu seriju izvan Gradskog vrta, ističe trener Ronald Grnja.

I neki juniori u sastavu

Hrvatski dragovoljac riješio je brige oko opstanka i neće imati nikakvog imperativa u ovoj utakmici koja bi mogla biti vrlo zanimljiva. Osječani će u momčadi imati i neke igrače koji su ovoga tjedna osvojili juniorski Kup Hrvatske, budući da su u početnoj jedanaestorici najavljeni Bliznac i Durdov. Što se tiče prvaka Druge lige, to je momčad Varaždina koja je titulu osigurala pobjedom u prošlom kolu nad izravnim konkurentom Šibenikom. Iz Druge lige najvjerojatnije će ispasti Međimurje ili Lučko iako postoje još neke kombinacije.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL

HT Prva liga

1.Dinamo5+913
2.Hajduk5+1012
3.Rijeka5+210
4.Osijek5+28
5.Gorica5-17
6.Istra 19615-26
7.Slaven Belupo5-56
8.Lokomotiva5-44
9.Inter-Zaprešić5-52
10.Varaždin5-62

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 6. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 25.08.2019. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 18.08.2019. 20:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti