NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Grnja: Idemo se nadigravati

Završava sezona u Drugoj HNL

Grnja: Idemo se nadigravati

25.05.2019.

U posljednjem prvenstvenom kolu momčad Osijeka II gostuje u Zagrebu kod Hrvatskog dragovoljca.

Utakmicom protiv Hrvatskog dragovoljca u zagrebačkom Sigetu nogometaši Osijeka II ove će subote završiti drugoligašku sezonu. Naša je momčad trenutno na četvrtom mjestu s dva boda manje od trećeplasiranog Dugopolja dok nam najbliži pratitelji Hajduk II i Sesvete zaostaju za bod, odnosno dva.

Idemo se i ovaj puta nadigravati. Znamo da u gostima ove polusezone još nismo uspjeli izboriti pozitivan rezultat, što ne znači da smo na tim utakmicama loše izgledali. No, zakazala nam je realizacija i gubili smo bodove. Ne odustajemo od našeg stila igre i nadamo se da bismo baš na kraju prvenstva mogli prekinuti lošu seriju izvan Gradskog vrta, ističe trener Ronald Grnja.

I neki juniori u sastavu

Hrvatski dragovoljac riješio je brige oko opstanka i neće imati nikakvog imperativa u ovoj utakmici koja bi mogla biti vrlo zanimljiva. Osječani će u momčadi imati i neke igrače koji su ovoga tjedna osvojili juniorski Kup Hrvatske, budući da su u početnoj jedanaestorici najavljeni Bliznac i Durdov. Što se tiče prvaka Druge lige, to je momčad Varaždina koja je titulu osigurala pobjedom u prošlom kolu nad izravnim konkurentom Šibenikom. Iz Druge lige najvjerojatnije će ispasti Međimurje ili Lučko iako postoje još neke kombinacije.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL

HT Prva liga

1.Dinamo36+5492
2.Rijeka36+3467
3.Osijek36+2562
4.Hajduk36+2062
5.Gorica36+1159
6.Lokomotiva36+849
7.Slaven Belupo36-1237
8.Inter-Zaprešić36-4431
9.Istra 196136-4225
10.Rudeš36-5414

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti