NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Grnja: Moram biti zadovoljan

Uspješna je bila i naša B momčad

Grnja: Moram biti zadovoljan

27.05.2019.

Osijek II je u svojoj premijernoj drugoligaškoj sezoni zauzeo treće mjesto uz afirmaciju većeg broja igrača.

Osijek II je u posljednjem nastupu ove sezone ostvario dugo očekivanu pobjedu u gostima. Slavili su Bijelo-plavi u Zagrebu protiv Hrvatskog dragovoljca s 1:0 još jednim lijepim golom Pluma koji je u završnici prvenstvene utrke bio vrlo bitan igrač u kadru našeg drugoligaša. Osječani su s tri osvojena boda završili na trećem mjestu što je svakako hvale vrijedan doseg.

Slažem se s takvom konstatacijom. U našem premijernom drugoligaškom natjecanju zaista je bilo i više nego dobro. Zadovoljni su i ljudi u Klubu, pa je logično da sam i ja osobno istog raspoloženja, ističe trener Ronald Grnja koji je na toj dužnosti naslijedio Dinu Skendera.

Stvaranje igrača za najbolju momčad

Bilo je puno igračkih promjena tijekom proljetne polusezone i momčad se nije mogla standardizirati što je otežavalo pripremu za utakmice, pa i same nastupe. Ipak, igrači koji su bili na raspolaganju stručnom stožeru opravdali su očekivanja.

Bilo je boljih i slabijih nastupa, no u cjelini se može reći da smo izgledali dobro. Na domaćem terenu smo bili uvjerljiviji, nitko nas u Gradskom vrtu nije uspio pobijediti, dok smo u gostima više puta ostalih praznih ruku jer smo svoje izrazite šanse propuštali, što su protivnici kažnjavali. Nama je najvažnije stvarati igrače za najbolju momčad, a u tom pogledu je dovoljno pogledati koliko ih je završilo sezonu igrajući u HNL-u. Ne sumnjam da će se u idućem razdoblju još poneki pojedinac izboriti za svoju šansu.

Foto: Pixsell

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 07.06.2020. 21:05

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti