Momčad Osijeka II gostovala je u susjednoj Mađarskoj gdje je svoga domaćina svladala sa 4:2.

Pet dana nakon početka priprema za novu sezonu prvu kontrolnu utakmicu odigrali su nogometaši Osijeka II. Gostovali su u mađarskom Szentlorincu kod tamošnjeg drugoligaša kojega su pobijedili sa 4:2. U prvom poluvremenu domaćin je imao vodstvo od 1:0, no Osječani su bili puno raspoloženiji u nastavku kada su postigli sva četiri pogotka. Strijelci su bili Kuprešak, Durdov, Todorov i Čikvar.

Za Bijelo-plave su u prvih 45 minuta igrali: Barešić, Magdić, Gačić, Radeljić, Aganović, Benić, Kulenović, Bliznac, Ilić, Krajinović i Beljo. U nastavku su na terenu bili: Župić, Stanić, Barišić, Almeida, Latković, Čikvar, Todorov, Pavičić, Kuprešak, Kolega i Durdov.

Sljedeću provjeru Osijek II će imati u utorak, 16. srpnja, u gostima kod trećeligaša Belišća s početkom u 18 sati.