Osječani su gostovali kod momčadi Dinama II i odigrali neriješeno 1:1 uz pogodak Nadreya Dage.

Dobro otvorenje svoje druge sezone među hrvatskim drugoligašima imala su nogometaši Osijeka II. U Zagrebu su odigrali neriješeno 1:1 s Dinamom II, a bod s Modrima na njihovom terenu sigurno je dobar ishod. Osječane je u vodstvo doveo Nadrey Dago već u 5. minuti, dok je izjednačujući pogodak za domaćina postigao Gogić u 30. minuti. Gosti su igrali u sastavu: Barešić, Barišić (85' Magdić), Gačić, Ćosić, Todoroski, Marin (55' Benić), Soldić, Ilić (72' Bliznac), Dago, Todorov i Durdov.

Bilo je još prigoda

Šansi je bilo na obje strane, a opći je dojam pozitivan što je rekao i trener našeg drugoligaša Igor Tolić:

S obzirom na to da je riječ o prvoj utakmici, bilo je dobro. Imali smo još neke svoje prigode, stvorio ih je i protivnik, a vjerujem da ćemo u idućim ogledima biti sve bolji iz kola u kolo. Krenuli smo sasvim solidno, idemo sad već razmišljati o sljedećem susretu.