NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Durdov: Uvijek želimo zabiti gol više

Osijek II gostuje na Šubićevcu

Durdov: Uvijek želimo zabiti gol više

30.08.2019.

Šibenik je i ove sezone iskazao ozbiljnu kandidaturu za ulazak u Prvu ligu, no Osječani imaju svoje planove.

Dva su uspješna nastupa iza nogometaša Osijeka II na startu nove drugoligaške sezone. Prvo su Osječani odigrali neriješeno u gostima kod Dinama II (1:1), a potom su na svom terenu deklasirali BSK (6:0). U subotu ih očekuje teško gostovanje na Šubićevcu kod jednoga od kandidata za ulazak u Prvu HNL.

Oni su tako definirali svoje ambicije, uostalom, proljetos su igrali kvalifikacije. Sada su u prve dvije utakmice osvojili svih šest bodova i samo potvrđuju da su i dalje kvalitetni. Pojačali su se, imaju iskusnu momčad i teško ih je iznenaditi na domaćem terenu. No, to ćemo svakako pokušati, poručuje napadač Bijelo-plavih Ivan Durdov.

Spremni za dobru partiju

Bit će to pravo iskušenje za izabranike Igora Tolića koji su u dobroj formi, što žele dokazati i protiv Šibenika.

U takvom smo ritmu da se imamo pravo nadati još jednom uspješnom nastupu. Sa Šibenčanima se mora odigrati dobro na njihovom terenu ako želiš nešto više ostvariti, a mi smo spremni pružiti kvalitetnu partiju. U svaku utakmicu ulazimo sa željom da zabijemo barem gol više od protivnika, tako će biti i ovaj puta.

U sastavu neće biti ozlijeđenog Dage koji ipak neće predugo pauzirati uslijed zadobivene ozljede u prošlom kolu. Dodajmo na kraju da je i službeno novi član Osijeka II postao defanzivac Marko Baltić (18) iz Travnika koji je svoju prvu utakmicu u bijelo-plavom dresu već odigrao za juniorsku momčadi protiv Rudeša.

Foto: Dubravka Petrić/PIXSELL

HT Prva liga

1.Hajduk8+1016
2.Dinamo7+916
3.Lokomotiva9+314
4.Osijek9+213
5.Rijeka7+212
6.Gorica8+112
7.Istra 19618-38
8.Slaven Belupo8-127
9.Inter-Zaprešić8-46
10.Varaždin8-84

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. kolo

Slaven Belupo - Osijek

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 28.09.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Lokomotiva - Osijek 2:1

Nogometni stadion Zagreb, 20.09.2019. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti