NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Todorov: Mogli smo i pobijediti

Derbi na Šubićevcu pripao domaćinu

Todorov: Mogli smo i pobijediti

01.09.2019.

Šibenik je slavio s 2:1, a njegovi su igrači čak tri puta izvodili kaznene udarce, uz dvije obrane vratara Barešića…

Osijek II je ostao bez ikakvog rezultatskog plijena na Šubićevcu gdje je domaćin slavio s 2:1. No, nakon ove utakmice ostao je dojam da je naš drugoligaš mogao i trebao izvući više u ovom derbiju. Takva su razmišljanja i jedinog osječkog strijelca u ogledu sa Šibenčanima, Mile Todorova:

I nakon povratka iz Šibenika teško mi je prihvatiti ovakav poraz. Zaslužili smo puno više, ma ne samo bod, nego i sva tri! Nažalost, bili smo neoprezni prilikom tog njihovog kornera u završnici utakmice, izostala je bolja i sigurnija reakcija i primili smo gol izravno iz kuta koji je domaćinu donio pobjedu. A imali smo svoje šanse, Todoroski je pogodio i gredu, bilo je još dosta dobrih situacija koje nismo iskoristili, iako je i domaćin bio aktivan i mogu reći da je bila zanimljiva i dobra utakmica.

Šibenčani ponavljali jedanaesterac

Nakon susreta dosta se pričalo i o sudačkim odlukama, posebice o dosuđenim kaznenim udarcima za Šibenik.

Kod prvog jedanaesterca za domaćina Barešić je obranio udarac suparničkog igrača, ali je sudac odlučio da se „penal“ ponovi jer je navodno naš vratar bio ispred gol-linije, a to nas je sve naljutilo. Primili smo gol iz ponovljenog udarca s bijele točke, a u posljednjim minuta bio je dosuđen još jedan jedanaesterac za Šibenčane kojega je Barešić opet obranio. Ostalo je na kraju 2:1 i eto, dogodio nam se prvi poraz u sezoni, rekao je Todorov.

Za Osijek II su Igrali: Barešić, Barišić, Gačić, Ćosić, Todoroski, Benić (od 87. Kolega), Soldić, Bliznac (od 46. Almeida), Todorov, Beljo i Durdov (od 46. Krajinović). Dvostruki strijelac za Šibenčane bio je Kukec, a sudio je Bionda iz Zaprešića.

 

HT Prva liga

1.Dinamo23+3256
2.Hajduk23+2244
3.Rijeka23+1041
4.Osijek23+1238
5.Lokomotiva23+637
6.Gorica23-931
7.Slaven Belupo23-1922
8.Inter-Zaprešić23-1617
9.Istra 196123-1716
10.Varaždin23-2115

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 24. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.02.2020. 15:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 23. kolo

Rijeka - Osijek 1:0

HNK Rijeka, 22.02.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti