Subotnja utakmica počinje u 17 sati, a sastaju se momčadi iz vrha prvenstvene ljestvice.

Ljubitelji nogometa u gradu na Dravi ove bi subote u Gradskom vrtu mogli svjedočiti uistinu zanimljivom dvoboju. U derbiju 11. kola Druge HNL Osijek II je domaćin Orijentu, a susret na našem stadionu počinje u 17 sati. Riječani su drugi na ljestvici s 18 bodova, dok su Osječani tek jednu poziciju niže i to samo s bodom zaostatka. Stoga je motiv Bijelo-plavima i spoznaja da se nakon međusobnog dvoboja mogu probiti na mjesto iza lidera, a to je teško dostižna momčad Šibenika.

Izostaje makedonski dvojac

Zanimljivo je istaknuti da je upravo NK Osijek, krajem siječnja ove godine, bio pozvan na obilježavanje 100. obljetnice Orijenta, pa je gostovao na Krimeji. Ovaj puta utakmica neće imati svečarski karakter, nego će biti prava natjecateljska. Pobjedu žele i jedni i drugi, pa to vrijedi doći pogledati. U domaćem sastavu neće biti makedonskog dvojca TodoroskiTodorov zbog ozljede i žutih kartona, no neki drugi igrači znaju iskoristiti šansu koju dočekaju, kao što je to Latković učinio u prošlom kolu s Cibalijom.