Do sada su Bijelo-plavili slavili na tri gostovanja ove sezone, a naš vratar se nada kako bi to mogli i u subotu.

Nastavlja se i drugoligaško natjecanje, za Bijelo-plave utakmicom u Solinu. Domaćin je do sada osvojio 11 bodova i nalazi se na 14. mjestu, dok je osječka momčad na devetoj poziciji sa sedam bodova više.

Ispod nas su i ne baš u nekakvoj zavidnoj poziciji, što ne znači da su slabi. Solinjani igraju dosta agresivno, opasni su iz kontre i prekida, a koliko sam uspio pratiti nisu bili loši u posljednjim utakmicama iako ih rezultat baš i nije popratio, što bi se moglo reći i za nas, rekao je vratar Osijeka II Marko Barešić.

Smanjiti dekoncentraciju pred svojim vratima

U našem drugoligašu žele u Solinu prezentirati dobru partiju, vjerujući da se kući mogu vratiti s bodovima.

Nismo mi nešto igrom podbacili u susretima koji su iza nas, no izostale su pobjede. Svoje šanse smo propuštali, a koštala nas je dekoncentracija pred našim vratima. Poznato je da igramo na posjed, volimo diktirati tempo i držati loptu u nogama, no dogode nam se trenuci nepažnje kada nas protivnici kažnjavaju iz kontri. Mislim da u subotu možemo sve opet vratiti na staro, odnosno ostvariti pobjedu u gostima kao što je bio slučaj u Zmijavcima, Dugopolju i Vinkovcima.

Utakmica je na rasporedu u suotu od 13 sati i 30 minuta.