Susret 15. drugoligaškog kola igra se u subotu u Gradskom vrtu s početkom u 13,30 sati.

Nogometaše Osijeka II u subotu očekuje prvenstveni drugoligaški dvoboj na domaćem terenu. U Gradski vrt stiže momčad Međimurja, a utakmica počinje u 13,30 sati. Zbog tri žuta kartona stručni stožer Bijelo-plavih ne može računati na dva stopera Magdića i Barišića, a zbog ozljede ostaje upitno hoće li biti spreman kapetan Soldić.

U svakoj nadolazećoj utakmici razmišljamo o svemu onome što je bitno i korisno prvenstveno za razvojni put  i momčadi i pojedinaca, toga se držimo od samoga početka. Željeli bismo biti učinkovitiji u stvorenim šansama, a s druge strane morat ćemo više pripaziti na defanzivne prekide i izlazak protivnika u kontru jer nam je to donosilo određene probleme do sada, rekao je trener našeg drugoligaša Igor Tolić.

Neki će igrači imati poseban motiv

Što se protivnika tiče, treba ga, dakako, shvatiti najozbiljnije, kao i svakog drugog u borbi za prvenstvene bodove.

Pokazali su da mogu biti čvrsti i „tvrdi“, imaju dobrih pojedinaca, a i neki naši bivši igrači u njihovim redovima sigurno će imati poseban motiv za dokazivanje u ovom susretu. No, imamo ga i mi, tako da očekujem dobru i uspješnu prezentaciju.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL