Na oproštaju od jesenske polusezone Osječani će ugostiti momčad Dinama II u Gradskom vrtu.

S pet postignutih golova Mile Todorov i Nadrey Dago najbolji su strijelci Osijeka II u ovoj drugoligaškoj sezoni. Mladi je Makedonac postigao pogodak i u susretu protiv Međimurja, a trebao bi biti jedan od najjačih aduta osječke momčadi i u posljednjem kolu prvog dijela Prvenstva, u ogledu s Dinamom II, ponovno u Gradskom vrtu.

Svi vole zabiti gol, pa tako i ja. Dosta često ulazim u šanse, znači da su i suigrači zaslužni što mi uspjeva pogoditi protivničku mrežu. Protiv Međimurja je najvažnije bilo osvojiti sva tri boda, istaknuo je Todorov.

U Zagrebu je bilo neriješeno

Sada će Osječani opet zaigrati na svom terenu. U srijedu im u goste stiže druga momčad Modrih.

Uvijek svi razmišljaju kako bi bilo dobro na kraju pobijediti, onda je uvijek nekako i dojam bolji prije odlaska na odmor. U Zagrebu smo odigrali neriješeno s njima, sada se nadam da će sva tri boda ostati kod nas i da ćemo uspjeti povezati dvije pobjede. Sigurno bi nam to dobro došlo za nastavak sezone.