Susret između Osijeka II i Dinama II za obje je momčadi posljednji u prvom dijelu drugoligaškog natjecanja.

Druge momčadi Osijeka i Dinama igrale su na samome početku drugoligaške sezone, kada je u Zagrebu bilo neriješeno 1:1. Sada će se isti suparnici i oprostiti od jesenskog dijela prvenstva utakmicom u Gradskom vrtu koja ove srijede počinje u 13,30 sati. Osijek II je u prošlom kolu slavio protiv Međimurja i četiri dana kasnije ponovno želi trijumf na svom terenu.

Zadovoljno otići na odmor

U završnom susretu prvog dijela prvenstvene utrke trener Bijelo-plavih Igor Tolić neće moći računati na neke igrače. Ozlijeđen je Bliznac, a zbog bolova u leđima mogao bi izostati Todoroski. Ostali će biti u kadru i pobjedom pokušati preskočiti Modre koji trenutno imaju bod više i zauzimaju sedmu poziciju dok su Osječani stepenicu ispod. Naš je drugoligaš, inače, efikasniji od Dinama II, primio je i gol manje od svoga današnjeg protivnika, no ima jedan poraz više u prethodnim dvobojima. Domaćin bi pobjedom zadovoljno otišao na odmor do proljetnog nastavka sezone.

Utakmica je na rasporedu od 13 sati i 30 minuta, a NK Osijek TV donosi prijenos susreta iz Gradskog vrta na našem YouTube kanalu.