Nakon uvodnih aktivnosti u našem gradu, momčad osječkog drugoligaša nastavit će uigravati redove u Umagu.

Nogometaši Osijeka II s pripremama za proljetni dio sezone kreću u ponedjeljak, 13. siječnja. Tada će trener Igor Tolić sa svojim suradnicima obaviti prozivku i odraditi prvi trening u ovoj godini. Poznato je i protiv koga će igrati naš drugoligaš pripremajući se za nastavak natjecanja. Prvo će 25.01. biti domaćin vodećem mađarskom trećeligašu PMFC-u, a 1. veljače i susjedu, vinkovačkoj Cibaliji. Dva dana kasnije Osječani će otputovati u Umag gdje će ostati do sredine drugog mjeseca.

Provjere sa slovenskim prvoligašima

Tijekom boravka na istarskom poluotoku, Bijelo-plavi će odmjeriti snage s tri slovenska prvoligaša. Redom će to biti Domžale, ljubljanski Bravo i kranjski Triglav, a utakmice su na rasporedu 8., 12. i 15. veljače. Prvenstvo se u Drugoj HNL nastavlja 23.02. kada će Osijek II gostovati kod BSK-a u Bijelom Brdu.

Foto: Dubravka Petrić/PIXSELL