Osječanima su pristupili Babin iz Hrvatskog dragovoljca i Ljubić iz Intera.

Počele su pripreme nogometaša Osijeka II, okupljanjem i prvim treningom u Gradskom vrtu. Prozivci su se odazvali: Kristijan Župić, Filip Kovačević, Luka Dubrović (vratari), Josip Gačić, Adrian Leon Barišić, Robert Ćosić, Patrick Stanić, Marko Baltić, Kristijan Pavičić, Tomislav Soldić, Adam Benić, Marin Kuzminski, Mihael Kuprešak, Mihail Caimacov, Mile Todorov, Aleksa Latković, Toni Kolega, Nadrey Dago, Ivan Durdov, povratnici s posudbe Josip Čikvar i Karlo Išasegi te novi igrači našeg drugoligaša Domagoj Babin i Juraj Ljubić. Prvi je stigao iz Hrvatskog dragovoljca, dok je drugi Osječanima pristupio iz zaprešićkog Intera, a obojica su veznjaci i imaju 19 godina.

Osječke su redove napustili Hrvoje Ilić (prešao u Hrvatski dragovoljac), Nikola Krajinović i Luka Kulenović. Duže će vrijeme, nakon operacije križnih ligamenata, izvan stroja biti Tomislav Bliznac. Podsjećamo da su trenutno s A momčadi u Španjolskoj: Marko Barešić, Marin Magdić, Todor Todoroski, Luka Marin i Dion Drena Beljo. Moguće je da se dovede još jednog ili dvojicu igrača, što bi značilo i kompletiranje kadra našeg drugoligaša. Do odlaska u Umag, gdje će odraditi najznačajniji dio priprema, izabranici trenera Igora Tolića na domaćem terenu će imati dvije uvodne provjere i to protiv PMFC-a i Cibalije.