Na put su krenula 24 igrača, a Bijelo-plavi će u Istri imati tri jake provjere.

Momčad Osijeka II otputovala je na pripreme u Umag koje će potrajati do 15. veljače. Osječani će u Istri odigrati tri kontrolne utakmice, a suparnici će im biti redom slovenski prvoligaši Domžale, Bravo i Triglav. Na put su krenula 24 igrača: Barešić, Kovačević, Župić, Baltić, Gačić, Stanić, Barišić, Magdić, Pavičić, Kuprešak, Benić, Marin, Soldić, Mekić, Babin, Ljubić, Vinogradac, Todorov, Caimacov, Dago, Durdov, Latković, Kolega i Beljo. Almeida i Išasegi će u proljetnom dijelu sezone nastupati za Hrvatski dragovoljac. U stručnom stožeru su prvi trener Igor Tolić, njegovi pomoćnici Zorić i Šušnjara, fizioterapeuti Grgić i Ivković, ekonom Tomas i „tehniko“ Novak. Prvenstvo u Drugoj HNL nastavlja se 23. veljače kada će Bijelo-plavi gostovati kod BSK-a u Bijelom Brdu.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL