Slovenski je prvoligaš svladao našu B momčad na pripremama u Istri s minimalnih 1:0.

Prvu kontrolnu utakmicu na pripremama u Umagu odigrali su nogometaši Osijeka II. Odmjerili su snage sa slovenskim prvoligašem Domžalama i u tom su ogledu poraženi s minimalnih 0:1. Strijelac je bio nekada dobro poznati akter s travnjaka HNL-a, bivši Hajdukov veznjak Ibričić i to iz kaznenog udarca u 16. minuti.

U utorak nova utakmica

Osječani su igrali u sastavu: Barešić, Magdić, Gačić, Barišić, Pavičić, Marin, Babin, Ljubić, Caimacov, Latković i Beljo. U drugom su poluvremenu zaigrali: Župić, Baltić, Stanić, Benić, Kuprešak, Vinogradac, Mekić, Soldić i Todorov. Iduću provjeru Bijelo-plavi imaju u utorak, 11. veljače, kada će im u Poreču suparnik biti još jedan član najjačeg slovenskog nogometnog razreda – Bravo iz Ljubljane.

Foto: Dubravka Petrić/PIXSELL