Ljubljanski Bravo je svladao momčad našeg drugoligaša rezultatom 4:3.

Momčad Osijeka II odigrala je svoju drugu kontrolnu utakmicu na pripremama u Istri. U Poreču su odmjerili snage s ljubljanskim Bravom koji se natječe u najjačoj slovenskoj ligi. Slovenci su u vrlo zanimljivom i sadržajnom susretu pobijedili sa 4:3, iako su Bijelo-plavi imali vodstvo od 2:0. Posebno je uzbudljiv bio početak susreta, budući da su Osječani poveli preko Todorova u 4. minuti. Već u sljedećem napadu dosuđen je kazneni udarac kojega Soldić nije uspio pretvoriti u pogodak, ali je u 8. minuti isti igrač iz igre zabio za povećanje vodstva.

I u završnici je bilo uzbudljivo

Bravo je potom krenuo u seriju od tri uzastopna pogotka koje je postizao u  22., 32. i 37. minuti. U samoj završnici dvoboja prvo je Kolega izjednačio u 85. na 3:3, da bi protivnik ipak došao do pobjede zgoditkom u 87. minuti. Osijek II je utakmicu počeo u sastavu: Kovačević, Barišić, Stanić, Baltić, Benić, Kuprešak, Soldić, Mekić, Vinogradac, Todorov i Dago. U nastavku su još igrali: Župić, Magdić, Pavičić, Marin, Ljubić, Babin, Caimacov, Kolega i Durdov. U subotu će naš drugoligaš za protivnika imati momčad Triglava iz Kranja.

Foto: Dubravka Petrić/PIXSELL