Osijek II je u Gradskom vrtu odigrao dobru utakmicu s vodećim Šibenčanima koja je završila bez pobjednika 1:1.

Sadržajan i zanimljiv bio je drugoligaški ogled Osijeka II i vodećeg Šibenika u Gradskom vrtu. Rezultat je bio 1:1, uz pogotke Kukeca s 11 metara za goste u 11. minuti i Marina nakon ubačaja Caimacova iz kornera deset minuta kasnije. Osječani su odigrali dobru utakmicu, a s tim se zaključkom složio naš mladi stoper Adrian Leon Barišić. „Dobar je remi, budući da je uvijek teško igrati protiv lidera, vrlo iskusne momčadi Šibenika. No, oba puta smo ove sezone pokazali da možemo igrati s njima. Obostrano je bilo šansi na obje strane, pa je moglo biti i više pogodaka“, istaknuo je U-19 reprezentativac BiH. Dodao je kako ne sumnja da će Šibenčani ući u Prvu ligu, a za svoju momčad je rekao da samo treba nastaviti igrati na isti način.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL