Naš će drugoligaš ugostiti najbližeg susjeda iz istog ranga natjecanja, u subotu od 17,30 u Donjem gradu.

U subotu nogometaše Osijeka II očekuje još jedna kontrolna utakmica u sklopu priprema za novu drugoligašku sezonu. Nakon pobjede nad vinkovačkom Cibalijom, Bijelo-plavi će imati provjeru protiv najbližeg susjeda, momčadi BSK-a iz Bijelog Brda. Susret će biti odigran na stadionu Olimpije u Donjem gradu s početkom u 17,30 sati.

Igrat će se 2 x 60 minuta

Treneri Igor Tolić i Tomislav Steinbruckner su se dogovorili da ovaj ogled potraje 120 minuta (dvaput 60) kako bi mogli zaigrati svi raspoloživi igrači na obje strane. Izvjesno je da u osječkim redovima, u odnosu na proteklu natjecateljsku godinu, više neće biti Tomislava Soldića koji je slobodan u izboru nove sredine te Nadreya Dage i Tonija Kolege za koje je odlučeno da idu na posudbu. Povratnik u osječke redove je Robert Mišković koji je prošlu sezonu proveo na posudbi u Dinamu.