Momčad osječkog drugoligaša sudjelovat će na tradicionalnom Memorijalu „Zvonko Mikolčević“.

Dvije su kontrolne utakmice iza nogometaša Osijeka II otkako su započele pripreme za novu drugoligašku sezonu koja bi trebala startati sredinom kolovoza. U obje su Bijelo-plavi pobijedili svoje protivnike, također drugoligaške momčadi Cibalije (2:1) i BSK-a (3:1). Predstojećeg vikenda uslijedit će nove provjere i to na tradicionalnom, već 29. po redu Memorijalu „Zvonko Mikolčević“ u Ruščici nedaleko Slavonskog Broda.

Prvog dana protiv NAŠK-a

Prvoga dana, u subotu, Osječani će igrati protiv trećeligaša NAŠK-a iz Našica, a ovisno o ishodu tog susreta u nedjelju će nastupiti u finalu ili ogledu za treće mjesto. Drugi polufinalni par čine Dubrava Tim Kabel iz Zagreba i vinkovačka Cibalia. Tijekom oba dana prve su utakmice na rasporedu od 17,30, a druge od 20,15 sati.