Osijek II će ove nedjelje u Ruščici igrati protiv Dubrave Tim Kabel za prvo mjesto na turniru „Zvonko Mikolčević“.

Osijek II igrat će u večerašnjem (nedjeljnom) finalu 29. izdanja Memorijala „Zvonko Mikolčević“ koji se po 29. puta održava u Ruščici, mjestu u Brodsko-posavskoj županiji. Naš je drugoligaš u svom pričuvnom sastavu svladao momčad trećeligaša NAŠK-a rezultatom 1:0, vrlo lijepim pogotkom Benića u 32. minuti. I Našičani su imali svoje zrele prilike koje nisu iskoristili, pa će zaigrati za treće mjesto dok će Bijelo-plavi u borbu za pobjednički pokal s Dubravom Tim Kabel.

Finale od 19,30 sati

Zagrepčani su jučer bili bolji od Cibalije s 1:0. Igor Tolić je protiv NAŠK-a odlučio na teren poslati postavu: Kovačević (Kolić), Karamatić, Boras (Jošćak), Pavičić, Almeida, Benić, Kuzminski (Dejanović), Vinogradac, Pudić (Bognar), Stokić (Dago) i Latković (Ajazi). Finale između Osijeka II i Dubrave Tim Kabel počinje u 19,30 sati, a ne kako je to prvotno bilo predviđeno u 20,15.