Momčad osječkog drugoligaša će i ovoga ljeta boraviti u Svetom Martinu na Muri gdje će trenirati 29 igrača.

Nogometaši Osijeka II otputovali su na pripreme koje će i ovoga ljeta odraditi u Svetom Martinu na Muri. Na put je krenulo 29 igrača, a to su: Marko Barešić, Filip Kovačević, Karlo Krijan (vratari), Marin Magdić, Josip Gačić, Patrick Almeida, Adrian Leon Barišić, Mateo Karamatić, Kristijan Pavičić, Adam Benić, Mihael Kuprešak, Marco Boras, Dario Pudić, Karlo Prpić-Bosanac, Domagoj Babin, Juraj Ljubić, Toni Vinogradac, Josip Stokić, Filip Mekić, Marin Kuzminski, Tomislav Bliznac, Mile Todorov, Daniel Damjanović, Robert Mišković, Aleksa Latković, Nadrey Dago, Ergi Ajazi, Domagoj Stranput i Martin Sekulić. Uz trenera Igora Tolića, u stručnom stožeru su: Ivan Damjanović, Filip Šušnjara, Dino Siber, Zlatko Tomas, Nikola Ivković, Nikola Grgić i „tehniko“ Mario Novak.

Protiv Maksimira i Dinama II

Prije odlaska na najsjeverniju točku Republike Hrvatske, u Međimursku županiju, Bijelo-plavi su odigrali i treću kontrolnu utakmicu. Na stadionu Olimpije u Donjem gradu svladali su novog mađarskog drugoligaša Szentlorinc rezultatom 2:1, golovima Miškovića i Mekića. Tijekom boravka u Svetom Martinu na Muri, Osijek II će imati još dvije provjere. Prvo će, 29. srpnja, odmjeriti snage protiv Maksimira dok će par dana kasnije, 1. kolovoza, za protivnika imati momčad Dinama II, a taj susret će biti upriličen u kompleksu maksimirskog stadiona. Povratak kući je predviđen 2. kolovoza u kasnijim večernjim satima.