U virtualnoj areni igrači će predstavljati svoje omiljene klubove u FIFA-21 u Ultimate Team modu.

Činjenica da Nogometni klub Osijek raste i napreduje na svim razinama potvrdu dobiva i u spoznaji da ćemo imati svoju momčad u Hrvatski Telekom e-Ligi. Zakoračili smo, dakle, i u gaming svijet, a riječ je o novom projektu HT-a, dugogodišnjem sponzoru hrvatskog nogometa, a u e-sport natjecanju mogu sudjelovati svi zaljubljenici u najpopularniji sport. Oni će u virtualnoj areni imati priliku odmjeriti snage igrajući u ime svojih omiljenih klubova, pa tako i predstavljajući NK Osijek. Osim Bijelo-plavih, svoje će momčadi imati i Dinamo, Rijeka i Hajduk, a uz FIFA 21, koja se igra na PlayStation 4 konzoli, svi koji se prijave moći će zaigrati i u Ultimate Team modu.

Prijave od 19 do 22. listopada

Što se tiče prijava, one se primaju od 19. do 22. listopada. Kroz seriju eliminacija u ovom će se natjecanju okušati mnoštvo sudionika, dok će osam najboljih zaigrati ligu unutar odabranog kluba. Finale će biti održano 19. i 20. prosinca s dvoje najboljih natjecatelja koji će, zajedno s igračima-profesionalcima iz prijavljenih prvoligaša, predstavljati pojedini klub u samoj ligaškoj završnici. Vrijedno je napomenuti kako ukupnog pobjednika očekuje vrijedna nagrada - PlayStation 5. Sve aktualnosti i zanimljivosti bit će dnevno dostupne na Facebook stranici i Instagram profilu Hrvatski Telekom e-Lige, a snimke svih utakmica moći će se pogledati na YouTube kanalu HT-a. Zainteresiranima će cjelovite informacije biti dostupne na poveznici te pozivamo sve zainteresirane da se prijave kako bi predstavljali NK Osijek. Kroz nekoliko dana ponovno vam donosimo uzbudljive novosti iz svijeta bijelo-plavog gaminga, stoga pratite naše online kanale.