Završeno je finale HOG Fifa 22 Solo Championshipa!

Đorđe „Jasik“ Cumbo sudjelovao je na HOG Fifa 22 Solo Championshipu na kojem je uspješno prošao te se tako pridružio Esadu koji je podsjećamo također bio uspješan ovaj vikend i plasirao se na treće mjesto u završnici osme sezone A1 Adria League. Svoj put u subotu Đorđe je započeo utakmicom protiv igrača mrkyja2402 kojeg je dobio rezultatom 1:0, idući protivnik bio mu je Bati kojeg je svladao s 3:1. U utakmicama upper bracketa koje su se igrale po sistemu best of five Cumbo je s lakoćom ostvario pobjedu od 3:0 protiv Caneta i plasirao se u upper bracket gdje se nastavio isti sistem igre, a protivnik je bio xDrPecho_ koji je izgubio 3:2. Tako je Cumbo prošao u finale gdje ga je dočekao Tarik „amke“ Novo finale se igralo po best of seven gdje je naš igrač slavio s 4:1. Đorđe se okrunio prvim mjestom i nagradom od 7000 kuna.