Završena je druga sezona Hrvatski Telekom e-Lige!

Druga sezona HT e-Lige došla je do kraja, u polufinalnim i finalnim utakmicama nastupila su četiri najbolja igrača Fife u Hrvatskoj. Naš predstavnik Armin „NK_OS_superfly“ Hasanbegović osvojio je drugo mjesto koje mu je donijelo pehar i 5 000 kuna. Prvu polufinalnu utakmicu izgubio je od D10S_Sas-a (Gorica) 3:0, drugu utakmicu dobio je 3:0 i tako izborio još jednu utakmicu jer su bili izjednačeni 1:1, treću utakmicu dobio je 3:2 i plasirao se u finale. U finalu se susreo s I730ITEOI (Dinamo), prvu utakmicu Armin je dobio rezultatom 4:2, no Teo se vratio te je u drugoj utakmici pobijedio 5:1, treća utakmica bila je zanimljiva jer je Armin bio u vodstvu od 2:1, no Teo je ipak imao više sreće i postao prvak ove sezone.

Presudila je sreća!

"Ovogodišnja e-Liga bila je zahtjevnija od prošle, bilo je puno više utakmica, teških utakmica i vrhunskih igrača. Na kraju je presudila sreća, kao što sam je ja imao više u polufinalu, tako je Teo bio sretniji u finalu. Neka uživa u tituli, neće dugo biti prvak, pehar za prvo mjesto sljedeće sezone ide u Osijek."

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.