Završena osma sezona A1 Adria League!

Osma sezona A1 Adria League došla je do kraja, u napetim utakmicama koje su odigrane 18. i 19. studenog u Šibeniku naš igrač Esad „esad1memic“ Memić plasirao se na treće mjesto i osigurao nagradu od 300 eura. Svoj put u polufinalu (četvrtak) započeo je utakmicom protiv Harisa “Flow.edenn95” Lukomiraka kojeg je u sistemu best of three pobijedio rezultatom 2:0. Prva utakmica otišla je u Memićevu korist rezultatom 4:2, dok je u drugoj utakmici ostvario rezultat 3:2. Haris je gubitkom otišao u lower bracket gdje ga je dočekao Miloš “Brstimir“ Majdevac, koji ga je uspješno svladao i poslao kući. Esadu i Tariku pripala je čast otvoriti drugi dan utakmicom u winner bracketu, prva utakmica otišla je u Esadovu korist nakon regularnog vremena i produžetka rezultat je bio 3:3 te se otišlo na penale gdje je naš igrač slavio rezultatom 7:6. Tarik je slavio u drugoj utakmici rezultatom 3:1 te tako izjednačio na 1:1 i odveo nas u treću utakmicu u kojoj je pobijedio s 4:1 te se plasirao u finale, a Esada poslao u loser bracket gdje ga je čekao Brstimir. Obje utakmice Brstimir je odradio s lakoćom i ostvario pobjede (5:1, 3:0) te se direktno plasirao u finale protiv Tarika, a Memić je tako došao do trećeg mjesta.

Esad nam je otkrio kako mu se svidjela sezona i kako je zadovoljan svojim nastupom u dva dana.

Zadovoljan sam organizacijom i pripremom A1 Adria Lige u osmoj sezoni. Sezona dugo traje i prenosi se iz FIFA-e u FIFA-u, tako da smo imali jako malo vremena da se naviknemo na FIFA-u 22. Zadovoljan sam svojom igrom iako uvijek može bolje, treće mjesto na Balkanu nije ni loše s obzirom na to da je konkurencija jaka. Čestitke Novi i Majdevcu na prvom i drugom mjestu i vidimo se u sljedećoj sezoni.

Utakmice možete pogledati na YouTube kanalu A1 Adria League!