Završen je swiss stage A1 Adria League!

Nakon kvalifikacija završen je i swiss stage A1 Adria League u kojem je osam igrača vodilo borbu za mjesto među top četiri. Od tih osam igrača dvoje je bilo iz našeg esport tima EsadEsad1memic“ Memić i Dorđe „Jasik“ Cumbo, koji je završio na sedmome mjestu, dok je Esad ipak bio uspješniji te se plasirao na visoko drugo mjesto. Playoff i samo finale igrat će se 18. i 19. studenog u Šibeniku, tamo ćemo gledati Memića protiv Harisa „edenn95“ Lukomiraka. Esad nam je otkrio kako je zadovoljan dosadašnjim nastupom te kakva su očekivanja od same završnice.

Swiss faza bila je sama po sebi teža nego kvalifikacije, jer imaš sedam protivnika pored sebe koji su najbolji igrači Balkana u tom trenutku. Miloš, Novo i ja smo tu konstantno zadnje dvije godine u top 4, samo se taj zadnji protivnik mijenja. Ovaj put je to Haris i zasluženo 100%. Plan za utakmicu protiv Harisa nemam, on svakako strahuje od mene tako da očekujem pobjedu bez da uzimam joystick. Pripreme za završnicu nemam kao i uvijek hladne glave i to je jedino bitno. Pozdrav svima i nadam se što boljem rezultatu u završnici A1 Adria League.