U nastavku drugoligaškog natjecanja u ponedjeljak će od 15 sati igrati druge momčadi osječkog i zagrebačkog kluba.

Imali su i hrvatski drugoligaši stanku u svom prvenstvu uslijed reprezentativnih ogleda, pa se proteklog vikenda nije igralo. Što se Osječana tiče, može se reći da je stanje redovno i uobičajeno u smislu odrađivanja svih planiranih aktivnosti, a sastav je u pravilu nepoznanica sve dok se ne približi utakmica. Nije to zbog toga što Bijelo-plavi žele nešto skrivati od svojih protivnika, nego će se prvo sačekati nastup prve momčadi, da bi se nakon toga vidjelo koji će igrači eventualno konkurirati u ponedjeljak (15 sati) za ogled Druge HNL između Osijeka II i Dinama II.

Samo četiri primljena gola

Što se konkretnih imena tiče, riječ je o Barešiću, Miškoviću i Belji koji praktički konstantno treniraju sa Škorićem i ostalim prvotimcima Osijeka baš kao i Ljubić, međutim, ovaj posljednji ima tri žuta kartona. Stoga je jasno da jedan od najstandardnijih igrača u redovima osječkog drugoligaša neće biti u sastavu protiv Modrih. Bijelo-plavi su na visokom, drugom mjestu, odmah iza Hrvatskog dragovoljca, a u dosadašnjih devet kola ostvarili su pet pobjeda iz dva remija i isti broj poraza. I dalje su momčad s najmanje primljenih golova (samo 4), dok je Dinamo II na 12. poziciji s 10 osvojenih bodova, sedam manje u odnosu na svog predstojećeg domaćina. U svakom slučaju, bit će zanimljivo vidjeti potencijal u redovima oba kluba kojima je razvoj mladih igrača primarna zadaća.