Odigrano još jedno kolo Hrvatski Telekom e-Lige, poznati sudionici Club Playoffs-a!

Dok ostatak naših Bijelo-plavih legionara niže uspjehe na pravim terenima, protekloga vikenda oni virtualni također su bili uspješni te su izborili svoja mjesta za Club Playoffs-e HT e-lige. Od ukupno trideset dvoje igrača koji su sudjelovali, njih 8 prošlo je u sljedeću rundu turnira.

 

Utakmice su se igrale po sistemu "Best of 3", gdje su igrači morali dobiti dvije od tri utakmice kako bi prošli dalje. Meenth i nidja11 odigrali su dvije sjajne utakmice, uz popratni komentar YouTubera Malajskog Tapira. U obje utakmice nidja11 pokazao je svoje sposobnosti i pobijedio je s rezultatima; 3:0 i 6:1 te u prvoj utakmici postigao je gol već u 3. minuti, a drugim golom u 55. minuti dao je naslutiti kako će ići ostatak utakmice, svoj treći gol postigao je u 87. minuti. Druga utakmica protekla je još bolje te je nidja11 opravdao svoj prolaz u iduću fazu e-Lige.

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.