U pripremnoj utakmici odigranoj u Bijelom Brdu naš je drugoligaš pobijedio golovima Kuprešaka, Sekulića i Cherifa.

Prvu kontrolnu utakmicu od početka priprema za nastavak sezone u Drugoj hrvatskoj ligi ove subote odigrali su nogometaši Osijeka II. Gostovali su kod BSK-a u Bijelom Brdu i ostvarili pobjedu rezultatom 3:1. Osječane je u vodstvo doveo Kuprešak ('4), izjednačio je Horvat (’22), da bi pobjedu Tolićevim učenicima osigurali Sekulić iz kaznenog udarca (’51) i Cherif (’85). U prvom poluvremenu za Bijelo-plave su igrali: Kovačević, Pavičić, Uwem, Karamatić, Benić, Babin, Prpić-Bosanac, Stranput, Kuprešak, Latković i Sekulić. U nastavku su nastupili: Kolić, Burčul, Bakula, Almeida, Cherif, Pudić, Todorov, Janušić, Omerović, Cvijanović i Sekulić ('60 Branšteter).