Osječki i vinkovački drugoligaš odigrali su vrlo zanimljivu prijateljsku utakmicu uz sedam postignutih golova.

Vrlo zanimljiv prijateljski dvoboj odigrali su nogometaši Osijeka II i Cibalije na terenu s umjetnom travom stadiona u Gradskom vrtu. Treneri Tolić i Tomić su odlučili provjeriti sve raspoložive snage, pa se igralo dvaput po 60 minuta i to u dosta dobrom ritmu s puno pogodaka i stvorenih prigoda. Na kraju je osječki drugoligaš pobijedio sa 4:3 i to golovima u samoj završnici susreta. Vinkovčani su poveli preko Oršulića (22'), isti je igrač povisio na 0:2 (48'), na 1:2 smanjio je Sekulić (59'), a izjednačio je Beljo (110). Potom su gosti imali kazneni udarac, no udarac Miljanića s bijele točke obranio je Četković, da bi na odbijenu loptu natrčao Janović i bilo je to 2:3 (113). Za novo izjednačenje pobrinuo se Janušić (118), a u posljednjoj minuti utakmici Beljo je zabio svoj drugi pogodak za konačnih 4:3.

Uskoro ponovno s Vinkovčanima

Osijek II je u prvom poluvremenu igrao u sastavu: Kovačević, Benić, Karamatić, Barišić, Mekić, Kuprešak, Prpić-Bosanac, Stranput, Babin, Latković i Sekulić. U drugom dijelu zaigrali su: Kolić, Pavičić, Burčul, Uwem, Almeida, Pudić, Cherif, Ljubić, Omerović, Mišković i Beljo. Još su nastupili: Četković, Janušić i Cvijanović. Iduću provjeru Bijelo-plavi će imati ponovno protiv Cibalije, a termin i mjesto odigravanja utakmice još se dogovaraju.