Potpisali smo trojicu međunarodno priznatih igrača koji će predstavljati Bijelo-plave.

Nogometni klub Osijek i službeno ulazi u e-Sport svijet! Prateći svjetske trendove, razvijamo i (n)ovu platformu sa željom da, kao i na zelenom terenu, budemo što bolji i u ovom segmentu funkcioniranja. Dakle, službeno smo potpisali tri profesionalna igrača FIFA-e koji su se dosad iskazali na najvišoj razini, s puno osvojenih međunarodnih turnira. To su: Esad Memić, Đorđe Cumbo i Edi Bešić. U planu je svakako i proširenje našeg e-Sport tima kako bismo dosegnuli što bolji uspjeh, baš kao i Bijelo-plavi u svojim ambicijama u HNL-u. U skladu s takvim očekivanjima, na stadionu u Gradskom vrtu uređuju se i posebne prostorije upravo za ovu namjenu. Također, u planu je izrada i posebne web stranice te online kanala.

Sastavljaju se i novi timovi

Prvi turnir na kojem će spomenuta ekipa braniti boje Osijeka bit će drugo izdanje Hrvatski Telekom e-Lige koja će zasigurno biti vrlo zanimljiva. Osim spomenutog ligaškog natjecanja, NK Osijek će i sam organizirati turnire s ciljem podizanja kvalitete naših e-Sport igrača kao i otkrivanja novih talenata. Općenito, namjera nam je sudjelovati na svim većim natjecanjima poput A1 Adria lige i e-Sport Adrie s krajnjim ciljem rasta i razvoja ove priče koja je već etablirana na svim stranama svijeta. Da ne bi sve ostalo na FIFA-i, u tijeku je sastavljanje timova i za ostale, također popularne e-Sport naslove. Stoga nas pratite na našim društvenim mrežama kako biste na vrijeme doznali sve detalje i aktualnosti, a prvu priliku imate već u novoj epizodi BP11, ovog petka u 20 sati.