U malom slavonskom drugoligaškom derbiju momčad Osijeka II igrala je neriješeno (2:2) s Cibalijom.

U pretposljednjem kolu Druge hrvatske nogometne lige momčad Osijeka II gostovala je u Vinkovcima i odmjerila snage s Cibalijom. Mali je slavonski derbi završio podjelom bodova, rezultatom 2:2. Osječani su u prvom poluvremenu dvaput dolazili u vodstvo golovima Martina Sekulića (ukupno ih je ove sezone postigao devet), a Vinkovčani su uspjeli doći do remija.

Imali smo baš skučeni kadar za ovu utakmicu. Na kraju je čak, kada se u 90 minuti ozlijedio Cherif s klupe morao ući pričuvni vratar kao četvrta zamjena. Bilo je zanimljivo na terenu, pa i žustro i borbeno. Oni su pritiskali, a mi se hrabro suprotstavili što je u svakom slučaju pohvalno. Zaustavili smo seriju poraza, to nam je također važno pri kraju sezone, pričao je dvostruki strijelac s vinkovačkog dvoboja.

U subotu oproštaj protiv Dubrave TK

Osječanima preostaje još samo ogled s Dubravom Tim kabel. Igrat će se u subotu, 30. svibnja, s početkom u 17,30 sati.

Zadnju utakmicu treba dobiti, završiti prvenstvo pobjedom. Mnogi te na kraju pamte po tome kako si odigrao na samom kraju. Što se mene tiče, nadam se da ću dosegnuti brojku od 10 golova, no prije svega želim da osvojimo bodove.