U prijateljskom ogledu dva slavonska drugoligaša Osječani su pobijedili golom Ajazija.

Momčad Osijeka II odigrala je prvu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za novu drugoligašku sezonu. Na stadionu Metalca na Bikari izabranici Tomislava Radotića odmjerili su snage s BSK-om iz Bijelog Brda i pobijedili s 1:0. Jedini pogodak postigao je Ergi Ajazi u 79. minuti. Nije bilo nekih izrazitih prilika u ovom susretu, a puno je igrača dobilo minutažu na obje strane jer se treneri žele uvjeriti u mogućnosti svih onih koji su u trenažnom procesu i nastoje se nametnuti. Osječki drugoligaš je igrao u sastavu: Kolić (Krijan), Jozić (Jerbić), Karamatić (Bakula), Alexander (Stanušić), Bukvić (Cvijanović), Stranput (Ivić, Pudić), Hanuljak (Pršo), Bonić (Galušić, Ajazi), Omerović (T. Kuprešak), Polić (Vuica, Raspudić) i Branšteter (Baković).